Ürün kategorisi

Yüksek basınç hidrotermal reaktör

Yüksek basınç hidrotermal reaktör

Toption'ın şirket kaynağı sentetik kimyasal bir belirli sıcaklık, belirli bir basınç koşulları bir reaktör hidrotermal sentez reaktör olduğunu

Product Details

Eğer sen kimya, biyoloji, ilaç ve gıda yüksek basınç hidrotermal reaktör Çin yüksek basınç hidrotermal reaktör üzerinden, paslanmaz çelik reaktör, mini hidrotermal sentez reaktör, hidrotermal otoklav, 10 ml hidrotermal reaktör, 25 ml hidrotermal sentez reaktör üreticiler, tedarikçiler ve facoty, arayan veya yüksek basınç hidrotermal reaktör özelleştirme kontrol ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

Hidrotermal sentez reaktör

Hidrotermal sentez reaktör bir reaktör toption'ın şirket kaynağı sentetik kimyasal bir belirli sıcaklık, belirli bir basınç koşulları var. Yeni maddeler, enerji, çevre mühendisliği ve bilimsel araştırma deneyler yaygın olarak kullanılır, öğretim, bilimsel araştırma araştırma birimleri Üniversitesi'nde yaygın olarak kullanılan küçük ölçekli bir reaktör.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik hidrotermal sentez reaktör benimser, su ısıtıcısı ve mühür olan su ısıtıcısı kapak cıvata holding mühürleme satır ve iki sarmal bezi türleri iki tür. Kullanım: sesi azaltmak, birden fazla reaktör sıcaklığı tank faaliyet aynı tepki Isıtma yarar. Hidrotermal sentez reaktör PTFE iç astar, güzel şekli, makul yapısı ve kolay kullanımı var.

Asit ve alkali Anti-korozyon. İşleçlerin gerçek ihtiyaçlarına göre su ısıtıcısı beden astar birden çok özellikleri ile yapılandırılmış olabilir. (örneğin: 100 ml ve 50 ml 50 ml ve 25 ml iki set astar ile donatılmış iki kümeleri. 50 ml su ısıtıcısı gövde astar ile donatılmış 100 ml su ısıtıcı vücut), hesaplı ve pratik. Kullanıcının ihtiyaçlarına göre özel madespecial türleri aşağıdaki gibi olabilir: 150 ml, 200 ml, 250 ml, 300 ml, 350 ml, 400 ml, 450 ml, 500 ml. güvenli sıcaklığı 200 ° C, maksimum basınç 3 Mpa.

Hidrotermal sentez reaktör avantajları:

1. hidrotermal reaktör ilaç

2. yüksek vakum derecesi

3. iyi sızdırmazlık

4. paslanmaz çelik kabuk, PTFE liner

Hidrotermal sentez reaktör açıklaması:

1. hidrotermal sentez reaktör, olarak da bilinen polimerizasyon reaktörleri;

2. sindirim tankları, yüksek basınç sindirim deposu;

Özellikleri:

1, iyi korozyon direnci, tehlikeli maddeler dökülme azaltmak kirliliği, kullanmak için emanet.

2, sıcaklık, artırmak, hızlı bir şekilde kayıp, çözülmüş örnekleri ve uçucu öğeleri içeren örnekleri normal şartlarda zor olmadan çözülür.

3, güzel görünüm, makul yapısı, kolay kullanım ve güvenilir veri ile analiz süresini kısaltın.

4, burç, çift bakım, asit, alkali ve benzeri ham madde olabilmek Teflon içeren.

5, yüksek saflıkta alüminyum sorunları ile anlaşma eriterek iz elementler analiz çözmek için Platin pota değiştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler:


Modeli

Malzeme

Kapasite

Açıklama

TOPT-HT25

Kabuk kalite paslanmaz çelikten yapılmış;

Liner malzeme olduğunu özel PTFE

25ml

1. güvenli sıcaklığı 200 ° C.

2. çalışma basıncı ≤2 Mpa (yüzey basıncı)

3. Tempe Isıtma ve soğutma hızı: ≤ 5℃ / dk

TOPT-HT50

50ml

TOPT-HT100

100ml

TOPT-HT150

150ml

TOPT-HT200

200ml

TOPT-HT250

250ml

TOPT-HT500

500ml


Yüksek kaliteli PTFE linerPTFE liner
Çin hidrotermal synthesizerLaboratuvar paslanmaz çelik reaktörPaslanmaz çelik otoklavPaslanmaz çelik reaktörXi'an mini lab reaktörToption hidrotermal reaktör


Toption Servisi

Ekibimiz

Hot Tags: yüksek basınç hidrotermal reaktör, paslanmaz çelik reaktör, mini hidrotermal sentez reaktör, hidrotermal otoklav, 10 ml hidrotermal reaktör, 25 ml hidrotermal sentez reaktör, Çin, üreticileri, fabrika, tedarikçiler, tedarikçi Çin, özelleştirme, tasarım, kimya, biyoloji, ilaç, gıda
ilgili ürünler
Feedback
Sorgulama
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Bize ulaşın
Address: TaiBai Road, YanTa District, Xi'an, Çin
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption enstrüman Co, Ltd, tüm hakları saklıdır.