Ürün kategorisi

RE-52A Rotary Evaporatör

RE-52A Rotary Evaporatör

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma kullanımı dönen şişe sabit hız rotasyon kullanmaktır

Product Details

Kimya, biyoloji, ilaç ve gıda re-52a rotary Evaporatör Çin re-52a rotary Evaporatör, döner film Buharlaştırıcılar, döner film Evaporatör, küçük rotary Evaporatör, 0,25 l döner vakum Evaporatör üreticiler, tedarikçiler ve facoty veya re-52a rotary Evaporatör özelleştirme kullanıma arıyoruz ve Çin'deki profesyonel tedarikçi ile tasarım, Toption enstrüman temas kurmaktan çekinmeyin.

RE-52A Rotary Evaporatör

RE-52A Rotary Evaporatör açıklaması

Rotary Evaporatör vakum basıncı, sabit sıcaklık koşulları, Isıtma dönen şişe sabit hız döndürme, geniş bir alan ince film, yüksek buharlaşma ekipman teçhizatları oluşumu kullanarak kullanımıdır.

Rotary Evaporatör esas olarak ilaç, kimyasal ve biyolojik-ilaç sanayi konsantrasyonu, kristalizasyon, kurutma, ayrılık ve kömür kurtarma dağılması için kullanılır. Prensip: vakum bir durumda, sabit sıcaklık Isıtma, şişe sürekli rotasyon, döndürmek için geniş bir alan kenarındaki oluşumu malzeme ince film, yüksek buharlaşma. Solubilization soğutma, kurtarma koleksiyonu şişede yüksek cam Kondenser buharı tarafından büyük ölçüde buharlaşma, özellikle yüksek sıcaklık kolay verimliliğini artırmak biyolojik ürünler değişkenliği ayrışma konsantre ve saf.

Temel özellikleri

Geniş Kapasite, geniş çaplı döner buharlaşma flask, kullanarak yeni yere döner Buharlaştırıcı buharlaşma alanında su banyosu, yan spin, yan Isıtma, difüzyon veya çözüm buharlaşma, çok çeşitli uygulamalar ve örnek boyutu konsantrasyon, dekompresyon kurutma, ayıklama, geri dönüşüm, kimya, ilaç, gıda, çevre, üniversite araştırma laboratuvarı ve böyle iyi ekipman endüstriyel seri üretim arttı.

Teknik parametreler

türü

RE-52A

Modu

El çarkı vidalı kaldırma

Hız range(rpm)

0-120

Sıcaklık range(℃)

RT-100

kondansatör

Dikey yazı, çift Serpantinli tüp

Küçük kapasiteli soğuk tuzak ile

Dönen şişe maksimum kapasitesi (L)

2

Max kapasite şişe (L) toplamak için

2

Motor gücü (W)

1060

Hot Tags: Re-52a rotary Evaporatör, döner film Buharlaştırıcılar, döner film Evaporatör, küçük rotary Evaporatör, 0,25 l döner vakum Evaporatör, Çin, üreticileri, fabrika, tedarikçiler, tedarikçi Çin, özelleştirme, tasarım, kimya, biyoloji, ilaç, gıda
ilgili ürünler
Feedback
Sorgulama
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Bize ulaşın
Address: TaiBai Road, YanTa District, Xi'an, Çin
Tel: 0086-29-88763980
Fax: 0086-29-88990306
E-mail: info@toptionlab.com
Copyright © Toption enstrüman Co, Ltd, tüm hakları saklıdır.